Szczęśliwy ten, kto posiada własny fotel masujący lub ma możliwość korzystania z niego, a to dlatego, że może poddać się dobroczynnemu działaniu masażu w fotelu, kiedy tylko przyjdzie ma na to ochota. Nasuwa się tylko pytanie „jak często korzystać z fotela masującego?”, by po pierwsze – masaż był bezpieczny dla organizmu, po drugie – by urządzenie nie uległo awarii z powodu zbyt intensywnej eksploatacji. Wszystko w nadmiarze szkodzi, dotyczy to także masażu w fotelach masujących, umiar przede wszystkim. Z fotela do masażu możemy korzystać codziennie, ale nie więcej niż 2, góra 3 sesje po 15 – 20 minut w ciągu dnia.

Kiedy korzystać z masażu w fotelu masującym?

Pora dnia nie ma tu znaczenia. Poranny masaż w fotelu masującym przyda się osobom, które kiepsko spały lub mają problem z zesztywniałymi po nocy mięśniami i czują się przytłoczone myślą, że znowu trzeba iść do pracy. Poranny relaks i usunięcie napięć mięśni o różnym podłożu, pozwoli zminimalizować kiepskie samopoczucie i nastawi nasz organizm pozytywnie do zmierzenia się z trudnościami dnia codziennego. A po powrocie z pracy, kiedy czujemy się tak, jakby “przejechał po nas przysłowiowy walec”, fotel do masażu okazuje się idealnym lekarstwem na stres i bóle przeciążeniowe. Im więcej funkcji posiada fotel masujący, tym efektywniejsze jego działanie.

Nie tylko plecy!

Fotel z funkcją masażu już nie tylko wymasuje nam ramiona i plecy, ale także lędźwie, pośladki i stopy, poduszki powietrzne wspomogą działanie masażu przyjemnie otulając mięśnie, funkcja podgrzewania, Zero Gravity, skanowanie kręgosłupa, masaż 3D, muzyka relaksacyjna – wszystko to po to, by użytkownik fotela masującego był w 100% zadowolony z efektów masażu. Popołudniowa sesja w fotelu do masażu zregeneruje organizm i resztę dnia będziemy mogli bez stresu i bólu wypełnić domowe obowiązki lub oddać się ulubionym przyjemnościom.  Nie ma również przeciwwskazań do korzystania z masażu w fotelu masującym wieczorem, chyba że podziała na nas zbyt pobudzająco (w końcu pobudza krążenie krwi i limfy), wtedy nie korzystać z masażu przed snem. Większości z nas wystarcza jeden seans w fotelu dziennie i nie ma co eksperymentować z większą ilością sesji.

A jak często korzystać z fotela do masażu, by nie uległ awarii? Spokojnie wytrzyma masaż członków rodziny, a nawet przyjaciół, którzy wpadną do nas na kawę (masaż). Warto między seansami zachować odstęp, by nie przegrzać urządzenia. W sytuacji, gdy więcej osób będzie korzystać z masażu w fotelu masującym, lepiej zasięgnąć opinii specjalistów z Rest Lords, którzy pomogą wybrać odpowiedni model. Wybieraj sprawdzonych i kompetentnych sprzedawców udzielających rzetelnych odpowiedzi i porad i ciesz się z korzyści z masażu w fotelu masującym.

Categories: Reklama i PR