Zakłady bukmacherskie to popularna rozrywka. Możemy nie tylko dodatkowo podkręcić sportowe emocje, ale także wygrać całkiem dużą sumę pieniędzy. Zanim jednak rzucimy się w wir obstawiania, warto zwrócić uwagę na to z kim gramy. Legalni bukmacherzy lista nie tylko opłacają podatki – współpraca z nimi pozwala nam uniknąć wielu problemów z urzędem skarbowym.

 

Etoto – stara spółka w nowej odsłonie

Bukmacher ten nie był z początku zbyt popularny w naszym kraju, jednak po wprowadzeniu odpowiednich innowacji szybko stał się jednym z liderów zakładów sportowych. Operator uzyskał stosowne uprawnienia w 2014 roku i działa w Polsce w pełni legalnie. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje bonus w postaci pierwszego zakładu bez ryzyka przegranej. Jeżeli obstawimy wymagane w ramach dodatku 100 zł i przegramy, dostaniemy zwrot zakładu.

 

ForBET – jeden z najmłodszych, ale z ciekawą ofertą

Korzystając z oferty tego bukmachera nigdy nie będziemy się nudzić. Duża ilość dyscyplin i ciekawe bonusy to wizytówka operatora. Na powitanie możemy zyskać podwojenie środków wpłaconych na konto, a dwie kolejne wpłaty to 75% i 50% do wpłaconego przez nas depozytu. Łącznie możemy zyskać aż 1200 zł. Poza zakładami na żywo i obstawianiem dyscyplin e-sportowych możemy także podejrzeć zakłady innych, a także skopiować je gdy uznamy, że mamy dużą szansę na wygraną.

 

Totolotek – najstarszy bukmacher w Polsce

U tego operatora również możemy liczyć na bonus powitalny w postaci jednego darmowego zakładu. Po pierwszej wpłacie możemy także podwoić nasze środki, aż o dodatkowe 500 zł. Oferta bukmachera jest bardzo duża – znajdziemy tu zarówno popularne sporty, jak i te dużo bardziej niszowe. Totolotek działa w Polsce w pełni legalnie – pozwolenie na świadczenie zakładów wzajemnych uzyskał w 2013 roku.

 

LvBet – wiele dyscyplin w jednym miejscu

Bukmacher, poza standardowym bonusem powitalnym, wyróżnia się także dodatkowymi promocjami kierowanymi w stronę wybranych klubów piłkarskich, dla których jest sponsorem. Na dobry początek możemy zgarnąć nawet do 1000 zł bonusu, a jeżeli kibicujemy, zostaną do nas skierowane dodatkowe, atrakcyjne oferty. Operator posiada również duży portfel dyscyplin, dzięki czemu będziemy mogli spróbować swoich sił w obstawianiu wyników dla różnych sportów.

 

Granie z legalnym bukmacherem oszczędzi nam wielu problemów, a także pozwoli w pełni cieszyć się z osiąganych sukcesów. Dzięki liście sporządzonej przez betun.pl możemy bez problemu znaleźć operatora, który będzie odpowiadał nam najbardziej.